ללמוד באור תורה היה בין הבחירות הכי טובות שעשיתי. בשבילי זה המקום בו גדלתי, שאלתי, נקשרתי והרגשתי בבית.
למדתי הרבה ערכים ושיעורים לחיים, הכרתי את החברות הכי טובות שלי, הוצאתי תעודת בגרות… אבל הלימוד הגדול ביותר שלי מבית הספר היה המורים. היחס שנתנו לנו, המסירות, ההשקעה והנתינה לנו מעל ומעבר. הרצון האמיתי לעזור לכל אחת ואחת לצמוח בדרך שלה, ההתעניינות, ההקשבה והעזרה תמיד גם בנושאים שלא קשורים ללימודים, ובאופן כללי דרך החיים של כל מורה שמעוררת השראה ורצון לשאוף להיות אנשים גדולים ולעסוק בטוב ובחסד.

נטע זילבר, מחזור י"ז
למדה במדרשת לינדנבאום לוד
היום חוקרת מודיעין בחיל האוויר.

אמנם סיימתי את לימודי בבית הספר כבר לפני שנתיים, אך ככל שהשנים עוברות אני מבינה כמה לא ברור מאליו ללמוד במקום כזה – באור תורה. קודם כל-היה כיף להגיע לבית הספר. בפשטות.  שמחתי להגיע. ובמובן עמוק יותר, הרגשתי שבבית הספר מכירים אותי, ומקבלים אותי כמו שאני. גם החברות, אבל גם המורות. הקשר בין התלמידות למורות הוא אחד הדברים המיוחדים בעיניי במדרשה – המורות תמיד קשובות, באמת מעוניינות בהצלחתן של התלמידות, והן מעבר לכך-דוגמא אישית ומקום להתייעץ בו גם על עניינים שהם מעבר לבית הספר. מבחינה דתית, הרגשתי שקיבלתי תשובות לשאלות והלימוד של התכנים התורניים היה מעניין, מרתק, ומעורר מחשבה. בית הספר מחנך לחיות את הערכים, הדתיים והלאומיים, ולא רק ללמוד אותם. הוא דורש מהתלמידות שלו הכי הרבה, אבל דואג לתת את מגוון הכלים לכך, ולא שוכח לשים דגש גם על ערכים שהם מעבר למצוינות לימודית. בקיצור; אני מעריכה מאוד את בית הספר ומכירה לו תודה גדולה על שהיה שם בשבילי לאורך שנים חשובות.

שילת יושעי מחזור י׳ז
למדה במדרשה במגדל עוז,
השנה בשירות לאומי ב׳בית נועם׳ – עבודה עם קשישים.

אור תורה הקנה לי הבנה על לימוד מעמיק, מחיה, מגדל ובלתי נגמר. חידד לי את הרצון לחיות חיים הכוללים בתוכם עבודת ה' מבוררת, בחירית ושמחה. חיי עשייה גדולים למען העם תוך כדי הבנת הכח הייחודי שלי והקניית כלים להתמודדות עם קשיים בדרך. אור תורה הפגיש אותי עם אנשים גדולים ומעוררי השראה אשר ליוו ועדיין מלווים אותי בכל צומת משמעותית.

שיר בן דוד, מחזור י"ח
שנתיים שירות לאומי בתפקיד קומונרית בסניף בני עקיבא אור עקיבא וכחלק מגרעין בנות השירות הפועל בעיר. 
השנה משלבת לימודי תורה במדרשת 'אורות עציון'. 

באור תורה קיבלתי אבני דרך משמעותיות שמלוות אותי הרבה בחיים הלאה. הרגשתי שהתרמיל שעימו יצאתי החוצה ל"חיים האמיתיים" היה מלא בכל טוב, בכלים ובתובנות שסייעו לי בהמשך המסע.
החוויה שלי בבית הספר הייתה שיש רצון כן ועז להיטיב עימנו כתלמידות ולקדם כל אחת במקומה לעבר מימושה ויעודה, הרגשתי שיש  מרחב אמיתי להשמיע, שקולך כתלמידה דומיננטי משמעותי ומשפיע (וכמה שזה לא מובן מאליו, וכמה שזה כשלעצמו חוויה מעצימה ומגדלת מאין כמוה..). הרגשתי שהצוות המסור באמת קשוב ופועל כדי להוסיף טוב ולשדרג, כדי לתת מענה לצרכים הלימודיים, החברתיים ובעיקר הרוחניים שלי. הרגשתי שעוזרים לי לבנות בקרבי כנפיים לעבר חיים בגדלות, חיים של שליחות, חיים של תורה רחבה ומאירה. הושם דגש רחב על בניין של תורה אישית, תורת דילבאיי, תורה ממקום שליבי חפץ. על מפגש עם דמויות גדולות, מעוררי השראה ומחשבה. היה מקום אמיתי להתברר, לגדול, לשאול.
מעבר לזה הצוות הרב גוני בבי"ס, הוא מיוחד מאין כמוהו. המורות קרובות ואוהבות, קשובות, חברות, מחבקות. המורה חובשת כ"כ הרבה כובעים וממלאה כל כך הרבה תפקידים ופונקציות בנפש בעת ובעונה אחת. המורות בבית הספר היוו עבורי דמויות להשראה וכתובת בתחומי חיים רבים.
עברתי בביס מסע משמעותי של גדילה צמיחה והתפתחות, ואני מרגישה שנפלה בחלקי זכות גדולה לעבור את השנים הכל-כך משמעותיות האלה, של בניין האישיות ועיצובה- במקום הכל-כך מאפשר, בריא ומאוזן הזה.

אפרת, מחזור י"ד
סטודנטית להוראה

אור תורה בשבילי זה מקום של התפתחות אישית – מקום ששואף תמיד להעלות ולאתגר את הבנות והצוות. להציב אתגרים ומורכבויות ולהתמודד איתם. ללמוד להציב יעדים, לחשוב לעומק על דברים ולחלום בגדול.
באור תורה למדתי לא לפחד לשאול שאלות, לקחת אחריות וליזום.
בתור בוגרת אור תורה בשבילי זה מקום שכיף להיזכר בו, לשמור על קשר ולבוא לבקר.

אור אורבך, מחזור ט"ו
סטודנטית לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית

אור תורה בשבילי זה המקום בו צמחתי, התפתחתי ועיצבתי את עולמי. מקום בו אני יכולה לשאול שאלות ולברר את זהותי באופן עמוק ביותר. מקום בו המורים זמינים ונותנים את הלב והייחודיות שלהם לתלמידות, פתוחים לחשוף ולשתף את עולמם.
אור תורה זה מקום בו העמקתי שורשים, תקעתי יתדות שכיום, כשאני נמצאת במקום כל כך אחר, אני יכולה להגיד שמחזיקים אותי.
באור תורה למדתי מה זה תלמוד תורה עם דרך ארץ.

ע', מחזור י"ז
משקי"ת עליה במשטרה צבאית

אור תורה בשבילי זה מקום שמאפשר התקדמות. מקום ששואף לגודל, לגדלות.
ימשיכו וילוו אותי תמיד כל השיחות וההרצאות, השאיפה לחיות חיים של מעבר, חיים של משמעות.
דבר שהיה משמעותי לי בבית הספר זה מתן העזרה לכל תלמידה ותלמידה. אכפת לבית ספר שכל אחת תצליח ותגיע למקסימום שלה.
תודה!

חנה קורן (אלבז) מחזור י"ז 
לומדת לתואר ראשון בחינוך מיוחד

אור תורה בשבילי זה בית. מקום שאפשר להרגיש בו הכי בנוח. מקום שמכיל אותך ובונה אותך. היחס האישי הוא מדהים. תמיד אפשר לפנות באמת לכל אחד ואחת כדי לקבל עזרה בכל תחום – גם בחיים שמחוץ ללימודים. תמיד יקבלו אותך כמו שאת בזרועות פתוחות. הצוות עושה הכל כדי שנהיה יותר טובות קודם כל בתור בני אדם ורק אח"כ בלימודים. נשאר רק להגיד תודה!

מיטב רוטנברג, מחזור י״ז
שירות לאומי שנה שניה -ב"להושיט יד"

באור תורה הרגשתי שרואים אותי. ידעתי שלכל הצוות אכפת שיהיה לי נעים לבוא כל יום, ושארגיש שתמיד יש לי למי לפנות בכל עניין.
באור תורה למדתי שאפשר ליצור חברויות שנמשכות גם הרבה שנים אחרי יב', עם בנות שבכיתה ז' לא חשבתי שאדבר איתן אפילו מילה.

מיכל זידר, מחזור ח
מהנדסת אלגוריתמים

בשבילי אור תורה הוא מקום בו הכרתי אנשים מקסימים, צוות ותלמידות מהשכבה. מקום בו רקמתי קשרים לחיים.

שירה דיאמנט מחזור י
למדה הנדסאות אדריכלות ועיצוב פנים, עובדת כמנהלת נכסים בחברת הייטק

אור תורה בשבילי זה אפשרות להביע את עצמי בפתיחות ועם זאת בתוך מסגרת. זה בסיס דתי, מעוף עם רגליים על הקרקע. מי שמחפשת יכולה למצוא רוחניות בגובה העיניים.. הבעיה בגיל הזה – שרק מתחילת השמינית מתחילים לחפש את זה.

הדר פלמור, מחזור י"ז
משרתת בצבא ההגנה לישראל בחיל המודיעין , בוגרת קורס אתרוג