ואוו איזה מסע היה לנו!

יצאנו כל שכבות ח- יב למרכז ציפורי ביער ירושלים ללינת שטח במקום שבו הטבע השקט והרוגע שולט.  הגענו לקראת הערב עם שעת השקיעה והתכנסנו כיתות כיתות ליחידות מחנכות מעמיקות, מעוררות מחשבה ומגבשות. לאחר מכן מכל שכבה כמה נציגות הפעילו את כל השכבה במשחק מגבש וכייפי. עם המחשבות והרהורים הגיע הרעב, וכולנו התאספנו בשכבות שכבות לאכול ארוחת ערב טעימה. לאחר הארוחה התכנסנו למרכז הדשא להופעה ושירי ניגונים שנגעו לכולנו בנימי הלב. כל הבנות והמורות שרנו והרגשנו קרבה זו לזו ולקב"ה. אחרי שירים וניגונים וריקודים מרוממים, התלמידות הוזמנו לשיעורי בחירה לפי רצונן והעניין – מורות מצוות ביה"ס הכינו לימוד יפיפה והיה כל כך קשה לבחור לאן ללכת…

אחרי הלימוד המקרב, בשעת חצות הלילה ,לאחר שחולק מרק חם ושווה שהכינו בנות יא2 לכל ביה"ס, התכנסנו לאמירת סליחות בית ספריות. לאט לאט התקרבו עוד ועוד תלמידות וסיימנו את הסליחות עם נוכחות גבוהה במיוחד ומרגשת.  היה קשה להפרד ושרנו עוד ועוד שירי נשמה ותפילה.

לאחר הסליחות התחלנו להערך לשינת לילה. בנות התאגדו בכיתותיהן ובשק"שיהן, ולמרות הקור הירושלמי של תשרי, התחממו בשיחות מקרבות, בצחוקים משותפים ופשוט בביחד שסוף סוף התאפשר לאחר שנה של מרחק.

בבוקר, לאחר התארגנות ותפילה, שוקו ולחמניה, עלינו להסעות וחזרנו הביתה למיטה הנעימה.

וכך נכנסנו לערב יוה"כ תחת רושם של ערב המעורר את הלב.

מצורפות תמונות להעברת החוויה. וסרטון מהתפילה

 

שיהיה גמר חתימה טובה!